top of page

שאלות נפוצות

 • מאיזה חומר עשויים המוצרים שלכם?
  כל מוצרי העץ שלנו עשויים דיקט ליבנה (בירץ') אירופאי באיכות הכי גבוהה. הליבנה נבחר לייצור רהיטים בגלל החוזק העמידות והמראה הנקי שלו. הוא חומר בר קיימא מה שנותן לו ערך מוסף ותרומה לשמירה על הסביבה שלנו. כמובן כל הרהיטים שלנו משוייפים ומצופים לכה על בסיס מים המתאימה לסביבת הילדים.
 • איך מומלץ לנקות את המוצר?
  בעזרת מטלית לחה ולייבש לאחר מכן
 • מה זמן האספקה של המוצרים שלכם?
  אנחנו מתחייבות שהמוצרים יגיעו אליכם עד 4 שבועות מרגע ההזמנה, רוב המוצרים יגיעו אליכם תוך זמן קצר יותר. המוצרים שלכם מיוצרים אישית במיוחד עבוכם ברגע ההזמנה.
 • איזה סוג מזרנים יש לכם?
  המזרונים שלנו אלו מזרונים אשר נבחרו בקפידה לגבם המתפתח של הילדים אחרי התייעצות עם גורמים מומחים בתחום. אנו מציעים לבחירה 2 סוגי מזרנים: מזרן ספוג כחול גמיש בציפוי קווילט נושם ואיכותי. המזרן קשיח יחסית ומומלץ לעמוד השדרה של ילדים. ניתן לקבל במידות 80/190/11 או 90/190/11. מזרון ספוג צהוב SK (פוליאוריטן מוקצף) בלחץ 27 בשילוב 2 ס"מ ויסקו. הויסקו הינו חומר אלסטי המושפע מטמפרטורת הגוף וכאשר שוכבים עליו הוא מקבל את צורת הגוף ובונה תמיכה לצוואר שכמות גב תחתון ורגליים. החומר פותח בנאס"א בשנות ה60 ועבר לשימוש במזרונים. דרגת קושי בינוני פלוס מותאם לילדים ולנוער עד גיל 17-18 או עד משקל 65 ק"ג בד המזרון הינו במשקל 280 ג"ר אנטי בקטריאלי ודוחה קרדית האבק בעל תקן אירופאי ואישור מכון התקנים הישראלי. ניתן לקבל במידות 80/190/12 או 90/190/12.
 • מה המשקל המירבי שהמיטה יכולה לשאת?
  המיטות שלנו נועדו לתמוך עד 200 ק"ג, מה שמבטיח שהן יציבות ובטוחות לשימוש. במיטת החבר כשהמיטה פתוחה מומלץ לשימוש עד 100 ק"ג בכל צד.
 • האם ניתן להעביר את המיטה חדר לאחר ההרכבה?
  לא מומלץ להעביר את המיטה חדר לאחר ההרכבה, העברה לא נכון עלולה לפגוע ולשבור חלקים במוצר. אם מעבירים את המיטה יש לשים לב שמחזיקים את כל חלקי המיטה ולא נותנים לחלקים מסויימים להיגרר. במיוחד במיטת החבר יש לשים לב ששתי המיטות מוחזקות בעת הזזה.
 • האם אתם נותנים שירותי הרכבה למוצרים?
  רוב המוצרים שלנו מגיעים מורכבים (ארונות, שידות ומדפים), מלבד המיטות שדורשות התקנה ועבורן יגיע אליכם איש צוות שלנו שיוביל וירכיב אותן בבית שלכם.
 • האם ניתן לעשות שינויים במידות של המוצרים שלכם?
  אנו מבינים שלעיתים יש העדפות אישיות ומידות מיוחדות שנדרשות עבור הבתים שלכם. אנו עושות מאמצים להציע מגוון אפשרויות שיענו על הצרכים האלו, בעמודי המוצר של המיטות ניתן לבחור בין הגדלים. לגבי אפשרות של התאמה אישית ניתן לפנות אלינו וננסה לתת סיוע. התאמה אישית עלולה להשפיע על המחיר וזמן האספקה.
 • האם יש אחריות על המוצרים שלכם?
  כמובן! חשוב לנו שהמוצרים שיגיעו אליכם יהיו באיכות גבוהה שתוכלו להנות מהם לאורך זמן. האחריות שלנו נותנת מענה לכל פגם בייצור או תקלה שקורת משימוש סביר במוצר, כל הפרטים על האחריות ותנאי השימוש במוצרים מפורטות באתר, ניתן לעיין במדיניות וליצור איתנו קשר במקרה של שאלות נוספות.
 • מה מדיניות החלפת והחזרת מוצרים?
  המדיניות שלנו מאפשרת ביטול או החלפה של מוצר תוך 14 ימים מיום קבלת ההזמנה. כל החזרות, שינויים או ביטולים חייבים באישור בכתב על ידי האתר (יש להגיש בקשה במייל). במידה וההחזרה או הביטול נובעת משינוי דעת הלקוח, יש להחזיר את המוצר באותו מצב בו התקבל, ללא שימוש, בצירוף חשבונית העסקה או הוכחת העסקה. הלקוח יישא בעלויות הכרוכות בהחזרת ההזמנה וייגבו דמי ביטול של 5% מסכום המוצר או 100 ₪ (הנמוך מביניהם). במקרה של החזרה או ביטול עקב פגם במוצר, האתר יהיה אחראי לאיסוף או החלפת המוצר הפגום ולא יגבו דמי ביטול. לא ניתן לבטל או לשנות מוצרים שיוצרו לפי דרישות או מידות מיוחדות של הלקוח. כל הפוליסות כפופות להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. פירוט נוסף ניתן לקרוא בתקנון ההחלפות והחזרות שלנו.
 • מה דרכי התשלום שאתם מקבלים?
  ניתן לשלם בכרטיס אשראי שנמצא ברשותך, בנוסף ניתן לשלם בביט או בהעברה בנקאית. על מנת לשלם בהעברה בנקאית יש ליצור איתנו קשר.
 • האם ניתן לשלם בתשלומים?
  כן בהחלט, אנו מציעים אפשרויות תשלום גמישות, כולל תשלום בתשלומים.
 • האם אתם מציעים הנחות להזמנה בכמות גדולה?
  בעוד נשמח לעזור ולספק לכם הזמנות גדולות ולעזור לכם לרהט ולאבזר את הבית שלכם במלואו, אך הנחות אינן מובטחות. אם ברצונכם לבצע הזמנה גדולה מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור ולדון באפשרויות.
 • האם ניתן לתאם אספקה לתאריך עתידי?
  בהחלט ניתן לעשות הזמנה עתידית ולתאם איתנו אספקה למועד שתרצו. אנחנו נעשה כל מאמץ כדי להגיע במועד המדוייק אבל מתחייבים לטווח הימים הקרובים לו. מוזמנים ליצור איתנו קשר לתיאום אספקה שכזו.
bottom of page